WeeRide Kangaroo LTD Bellelli Tiger Relax HTP Sanbas T Weeride Bellelli HTP Uchwyty rowerowe Uchwyty rowerowe na dach Uchwyty rowerowe na hak Uchwyty rowerowe na klapę Aguri Taurus Peruzzo Aguri Acuda II Taurus Basic 2 Peruzzo Rear 3

483895639483895639 lub 790234404790234404 sklep@omega24.pl

Producenci

Platforma rowerowa na hak AMOS GIRO na 2 rowery 13p

Platforma rowerowa na hak AMOS GIRO na 2 rowery 13p

Producent: AMOS

dostawa 1-2 dni

Cena: 1 199,00 zł
Ilość:

Zapytaj naszego konsultanta

Numer telefonu +48 389 56 39
TYLKO TERAZ ! NAJNIŻSZA CENA + NAJTAŃSZA WYSYŁKA + SUPER GRATIS !
 


Platforma na hak GIRO ładna i komfortowa konstrukcja (zarówno dla użytkownika jak i dla przewożonych rowerów). Mocowana jedynie do kuli haka. Jest możliwość zabezpieczenia przed kradzieżą za pomocą kłódki (w komplecie), którą zabezpieczamy śrubę montażową. Same rowery zabezpieczone przed kradzieżą gałkami na zamek.

W komplecie jest Listwa świetlna (Belka świetlna) z miejscem do zamocowania trzeciej (dodatkowej) tablicy rejestracyjnej. Posiada ona wszystkie wymagane prawem światła tzn:

  • postojówki
  • pozycje
  • stop
  • kierunki (lewy i prawy)
  • podświetlenie tablicy
  • wsteczne
  • przeciwmgłowe


Wpinana jest tak jak przyczepka do gniazda 13 bolcowego.

Konstrukcja ta daje też możliwość przewożenia rożnych bagaży (np. kosiarki) z zachowaniem maksymalnego udźwigu – ważnym również jest by przewożony ładunek był odpowiednio zabezpieczony i nie łamał przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego.

Paski mocujące koła (trwale mocowane do podstawy) z wygodną klamerką do naciągnięcia

W platformach GIRO jest funkcja uchyłu. Polega ona na wygodnym i szybkim położeniu części Platformy w której mocujemy rowery tak by można było otworzyć bagażnik (Uwaga - funkcja uchyłu nie działa we wszystkich samochodach np. w terenówkach czy samochodach dostawczych - w szczególności jeśli zawiasy tylnych drzwi są z boku a nie u góry).

 

Rozmiary Platformy GIRO-2: 

Długość: 66 cm
Szerokość: 113 cm
Wysokość: po złożeniu pałąków 24 cm ; z postawionymi 70 cm

Dopisz swój e-mail do naszego newslettera